Oferta

Rzetelna współpraca

▪ Możliwość współpracy z intensywnie rozwijającą się międzynarodową organizacją
▪ Atrakcyjne i konkurencyjne stawki
▪ Stale powtarzające się zlecenia, współpraca z renomowanymi markami
▪ Możliwość rozwoju i szybkiego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Przewozimy:

ładunki całopojazdowe

ładunki
drobnicowe

ładunki dedykowane

Szczegóły

Obszar działania

Naszą specjalnością jest transport międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej, a także Szwajcarii oraz krajów skandynawskich. Załadunek odbieramy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Rodzaje przewozów

Organizujemy zarówno przewozy całopojazdowe bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy oraz przewozy częściowe ze zoptymalizowanymi doładunkami po drodze do miejsca docelowego.

Rodzaje ładunków

Spedycja międzynarodowa BIRDki AUTO TRANSPORT obejmuje ładunki całopojazdowe, drobnicowe, dedykowane (z dostawą bezpośrednio do odbiorcy). Nawiążemy również współpracę z przewoźnikami uprawnionymi do przewozu załadunków niebezpiecznych (ADR). Jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu fachowe doradztwo. Naszym celem jest długotrwała i rzetelna współpraca - dzięki niej wspólnie osiągamy sukces.

Technologie

Podczas realizacji zlecenia, nasi klienci mają możliwość sprawdzenia statusu przesyłki w dowolnej chwili za pomocą systemu GPS i aplikacji WebFleet, który jest na wyposażeniu całej naszej floty. Ponadto, w razie potrzeby kontaktu, nasz zespół spedytorów pozostaje do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Co nas wyróżnia

Firma BIRDki AUTO TRASNPORT została założona w 17.07.2017 roku. Od samego początku swojej działalności, stała się firmą transportowo-spedycyjną zatrudniającą spedytorów i posiadającą nowoczesny tabor pojazdów, obsługujący Klientów z całej Unii Europejskiej.

Dostępność 24/7

Nasi spedytorzy są do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Doświadczenie

Współpracujemy tylko z doświadczonymi i sprawdzonymi kierowcami, którzy mają nasze pełne zaufanie

Technologia

Dajemy dostęp do systemu umożliwiającego monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym 24/7

Bliskość granic

Nasza siedziba główna znajdują się blisko granicy Czech (15 km) i Niemiec (120km)

Nowoczesne usługi transportowe

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania naszych Klientów.

Newsletter

arrow_upward