Zobacz nasze oferty

Kierowca kat. B

Spedytor

Stażysta

Aplikuj

O nas

Jesteśmy nowo powstałą firmą w branży TSL. Od połowy roku 2017 przedmiotem działalności firmy jest międzynarodowy i krajowy transport towarów.

Obecnie specjalizujemy się w transporcie towarów pojazdami o DMC do 3,5 tony. Nasze doświadczenie oraz posiadany nowoczesny tabor pojazdów, sprawiają, iż jesteśmy firmą, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym Klientom. Jakość i szybkość realizacji zamówienia to nasza domena. Naszym priorytetem jest zadowolony klient.

W firmie zostały wdrożone najnowocześniejsze rozwiązania związane z IT oraz telematyką pojazdów. Obecnie jesteśmy w trakcie certyfikacji ISO 28000. Do końca roku 2018 planujemy uzyskać pozwolenia i pozostałe certyfikaty pozwalające poszerzyć świadczone usługi transportowe o pojazdy o DMC do 24 ton.

BIRDki AUTO TRANSPORT, to miejsce dla ludzi, którzy mają doświadczenie i chęć budowania nowej firmy w branży TSL, wyznaczającej wysokie standardy jakości pracy jak i obsługi klientów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole bez korporacyjnej sztywności
  • Unikalną atmosferę i wysoką kulturę współdziałania i pracy
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i rezultatów pracy
  • System premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i szybkiego podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki szkoleniom
  • Możliwość awansu
  • Dodatkowe ubezpieczenie z opieką medyczną oraz rodzinnym assistance

Klauzule

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z poniższymi klauzulami. Treść klauzul może być zawarta bezpośrednio na aplikacji bądź w treści e-maila.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIRDki AUTO TRANSPORT Andrzej Ptaszek, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody, jak również faktu, iż wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać korzystając z prawa przewidzianego przez art. 7 ust. 3 RODO, na pisemny wniosek skierowany do Administratora danych osobowych."

Administratorem danych jest BIRDki AUTO TRANSPORT Andrzej Ptaszek z siedzibą w 57-402 Nowa Ruda, ul. Kłodzka 24e.

Skontaktuj się z nami

Nowoczesne usługi transportowe

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania naszych Klientów.

Newsletter

arrow_upward