Oferta

Transport międzynarodowy

Naszą specjalnością jest transport międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej, a także Szwajcarii oraz krajów skandynawskich. Posiadamy również pojazdy i uprawnienia do przewozu załadunków niebezpiecznych (ADR). Jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu fachowe doradztwo w doborze rozwiązań, które pomogą zoptymalizować czas oraz koszty przewozu dowolnego załadunku. Naszym celem jest długotrwała i rzetelna współpraca z klientami - dzięki niej wspólnie osiągamy sukces.

Przewozimy:

ładunki
całopojazdowe

ładunki
drobnicowe

ładunki
dedykowane

Szczegóły

Dostawy terminowe oraz just in time

Oferujemy ekspresowy przewóz towarów punktualnie i na czas - często prosto na produkcję. Szybkość dostaw gwarantuje nasz zgrany zespół kierowców i spedytorów oraz rozwinięta sieć transportowa.

Kompleksowa obsługa przesyłek import/export

Obsługujemy zlecenia międzynarodowego importu i eksportu, zgodnie z konwencją CMR. Dzięki naszej szerokiej sieci kontaktów, jesteśmy w stanie zorganizować transport praktycznie z każdego miejsca w Europie.

Organizacja przewozów całopojazdowych oraz częściowych

Organizujemy zarówno przewozy całopojazdowe bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy oraz przewozy częściowe ze zoptymalizowanymi doładunkami po drodze do miejsca docelowego. Przejazdy realizujemy własną flotą samochodów z ładownością do 1 tony (3,5 t DMC) lub przy wsparciu podwykonawców.

Możliwość śledzenia przesyłki

Podczas realizacji zlecenia, nasi klienci mają możliwość sprawdzenia statusu przesyłki w dowolnej chwili za pomocą systemu GPS i aplikacji WebFleet, który jest na wyposażeniu całej naszej floty. Ponadto, w razie potrzeby kontaktu, nasz zespół spedytorów pozostaje do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Rodzaje ładunków

Spedycja międzynarodowa BIRDki AUTO TRANSPORT obejmuje ładunki całopojazdowe, drobnicowe, dedykowane (z dostawą bezpośrednio do odbiorcy). Posiadamy również pojazdy i uprawnienia do przewozu załadunków niebezpiecznych (ADR). Jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu fachowe doradztwo w doborze rozwiązań, które pomogą zoptymalizować czas oraz koszty przewozu dowolnego załadunku. Naszym celem jest długotrwała i rzetelna współpraca z klientami - dzięki niej wspólnie osiągamy sukces.

Obszar działania

Naszą specjalnością jest transport międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej, a także Szwajcarii oraz krajów skandynawskich. Załadunek odbieramy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zróżnicowany i nowoczesny tabor pozwala nam realizować zlecenia w sposób rzetelny i terminowy. W zależności od typu załadunku oferujemy transport pojazdami o DMC do 3,5 tony. Nasze pojazdy są w stanie przewieźć od 8 do 10 palet.

Co nas wyróżnia

Firma BIRDki AUTO TRASNPORT została założona w 17.07.2017 roku. Od samego początku swojej działalności, stała się firmą transportowo-spedycyjną zatrudniającą spedytorów i posiadającą nowoczesny tabor pojazdów, obsługujący Klientów z całej Unii Europejskiej.

Dostępność 24/7

Nasi spedytorzy są do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Doświadczenie

Współpracujemy tylko z doświadczonymi i sprawdzonymi kierowcami, którzy mają nasze pełne zaufanie

Technologia

Dajemy dostęp do systemu umożliwiającego monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym 24/7

Bliskość granic

Nasza siedziba główna znajdują się blisko granicy Czech (15 km) i Niemiec (120km)

Nowoczesne usługi transportowe

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania naszych Klientów.

Newsletter

arrow_upward